Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Připravili jsme pro Vás novou stránku ZÁVODY, kde jsou všechny závody, které jsme dosud absolvovali. Každý náš pes má sice všechny závody, které absolvoval, na svých stránkách, ale takto to bude jednodušší a přehlednější, včetně mushera, kategorie a umístění na každém závodě.

                                                                                                                         Závody podle místa konání a absolvování v jednotlivých letech naleznete

                                                                                                                                                                                            ZDE

Datum Místo Název závodu Kategorie Umístění Musher
Sezóna 2021 - 2022        
2.-3.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XVIV. ročník  A1 10.  Martin
9.-10.10.  Abertamy  Memoriál Jaroslava Svobody  A1 9.  Martin
16.-17.10. Červený Kostelec Fitmin 2021 C1 6.  Martin
30.-31.10. Reingers - Rakousko 14. mezinárodní závody psích spřežení C1 6.  Martin
6.-7.11. Břežany u Horažďovic Břežanská sedma - 3. ročník  C1 5.  Martin
13.-14.11. Stochov u Kladna 7. ročník Stochovského sprintu/midu A1 3.  Martin
20.-21.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid/sprint C1 10.  Martin
25.-30.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XXV. ročník/ MR TUR bez umíst.  Martin
         
Sezóna 2020 - 2021        
3.-4.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XVIII. ročník  A1 9.  Martin
10.-11.10.  Abertamy  Memoriál Jaroslava Svobody  A1 10.  Martin
Všechny ostatní závody této sezóny byly vzhledem ke Coronavirové pandemii zrušeny
         
Sezóna 2019 - 2020        
 12.-13.10.  Abertamy  Memoriál Jaroslava Svobody  A1 8.  Martin
19.-20.10. Červený Kostelec Fitmin 2019 A1 7.  Martin
26.-27.10. Reingers - Rakousko 13. mezinárodní závody psích spřežení B1 2.  Martin
2.-3.11. Břežany u Horažďovic Břežanská sedma - 2. ročník A1 3.  Martin
16.-17.11. Stochov u Kladna 6. ročník Stochovského sprintu/midu A1 3.  Martin
23.-24.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid/sprint A1 2.  Martin
22.-26.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XXIV. ročník/ MR TUR bez umíst.  Martin
         
         
Sezóna 2018 - 2019        
6.-7.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XVI. ročník  A1 12.  Martin
20.-21.10. Červený Kostelec Fitmin 2018 A1 6.  Martin
26.-28.10. Reingers - Rakousko 12. mezinárodní závody psích spřežení A1 3.  Martin
3.-4.11. Stochov u Kladna 5. ročník Stochovského sprintu/midu A1 3.  Martin
8.-11.11. Abertamy Mistrovství Evropy FISTC  SP/MD MD B1 3.  Martin
17.-18.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid/sprint A1 5.  Martin
24.-25.11. Břežany u Horažďovic Břežanská sedma - 1. ročník A1 6.  Martin
5.-6.1. Horní Mísečky FITMIN SP4 6.  Martin
12.-13.1. Abertamy Eduardův mid a sprint A1 1. Martin
19.-20.1. Janovičky u Broumova Kendys Cross Country mid XVII. roč. MU1 4. Martin
22.-27.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XXIII. ročník/ MR TUR bez umíst. Martin
16.-17.2. Rajchéřov - Walden Českou Kanadou TUR 5. Martin
         
Sezóna 2017 - 2018        
30.9.-1.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XV. ročník  A1  5.  Martin
 7.-8.10.  Abertamy  Memoriál Jaroslava Svobody A1 6.  Martin
14..15.10. Červený Kostelec Fitmin 2017 A1 5.  Martin
28.-29.10. Reingers - Rakousko 11. mezinárodní závody psích spřežení MD A1 5.  Martin
11.-12.11. Stochov u Kladna 4. ročník Stochovského sprintu/midu A1 3.  Martin
20.-21.11. Janovičky Kendys Cross Country Mid MU1 5.  Martin
24.-28.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XXII. ročník/ MR LT2 16./7.  Martin
2.-4.2. Inzell - Německo Inzell II. LTO 7.  Martin
23.-25.2. Oravská Lesná - Slovensko Sáňkovačka na Oravě bez kateg. bez umíst. Martin
15.-18.3. Innerkrems - Rakousko 23. Internationale Nockberge Longtrail LTO 12. Martin
         
Sezóna 2016 - 2017        
 1.-2.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XIV. ročník  A1  6.  Martin
 7.-8.10.  Abertamy  Memoriál Jaroslava Svobody A1 6.  Martin
 22.-23.10.  Červený Kostelec  Fitmin A1 9.  Martin
 28.-30.10.  Reingers - Rakousko 10. mezinárodní závody psích spřežení MD A1 3.  Martin
 5.-6.11.  Stochov u Kladna  3. ročník Stochovského sprintu/midu A1 2.  Martin
 17.-20.11.  Ottenschlag - RAKOUSKO Mistrovství Evropy FISTC  SP/MD MD A1 4.  Martin
 3.-4.12.  Přeštěnice  11. ročník Českou Sibiří MU1 2.  Martin
 17.-18.12.  Abertamy  zimní na kárách A1 2.  Martin
 7.-8.1.  Abertamy  zimní na saních A1 2.  Martin
 21.-22.1.  Janovičky  Kendys Cross Country Mid MU1 3.  Martin
 25.-28.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XXI. ročník TUR -  Martin
 11.-12.2.  Zásada u Jablonce nad Nisou  Zásadský mid - II. ročník MU1 DNF  Martin
 25.-26.2.  Oravská Lesná - Slovensko  Lesňanský mid MU1 2.  Martin
 30.4.  Hory u Karlových Varů  Závody Siberian husky klubu A1 5.  Martin
         
         
Sezóna 2015 - 2016        
 3.-4.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XIII. ročník  A1  5.  Martin
 10.-11.10.  Abertamy  Vroutecký sprint VII. ročník A1 5.  Martin
 24.-25.10.  Reingers - Rakousko  9. mezinárodní závody psích spřežení MD A1 3.  Martin
 14.-15.11.  Stochov u Kladna  2. ročník Stochovského sprintu/midu MU1 3.  Martin
 19.-22.11.  Kalo-Ronde - DÁNSKO  Mistrovství Evropy FISTC  SP/MD MD C1 2.  Martin
 21.-22.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid/sprint BKJW 16.  Evža
 5.-6.12.  Přeštěnice u Milevska  10. ročník Českou Sibiří A1 2.  Martin
 16.-17.1.  Abertamy  Eduardův mid MU1 3.  Martin
 23.-24.1.  Janovičky  Kendys Cross Country mid MU1 5.  Martin
 27.-30.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XX. ročník LTO 6.  Martin
 18.-21.2.  Šachtičky - SLOVENSKO Mistrovství Evropy FISTC  MD/LT LTO 1.  Martin
 8.5.  Hory u Karlových Varů  Závody Siberian husky klubu B1 4.  Martin
         
Sezóna 2014 - 2015        
 4.-5.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XII. ročník  A1  4.  Martin
 4.-5.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XII. ročník  A1  6.  Klára
 11.-12.10.  Vroutek  Vroutecký sprint VI. ročník A1 3.  Martin
 25.-26.10.  Reingers - Rakousko  8. mezinárodní závody psích spřežení MD A1 3.  Martin
 25.-26.10.  Reingers - Rakousko  8. mezinárodní závody psích spřežení BKJM 2.  Lukáš
 25.-26.10.  Reingers - Rakousko  8. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 1.  Klára
 15.-16.11.  Stochov u Kladna  1. ročník Stochovského sprintu/midu MU1 4.  Marin
 15.-16.11.  Stochov u Kladna  1. ročník Stochovského sprintu/midu MU1 3.  Klára
 21.-23.11.  Vének - Maďarsko  Mistrovství Evropy FISTC  SP/MD MD C1 1.  Martin
 22.-23.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid - Mistrovství ČR MU1 2.  Klára
 10.-11.1.  Horní Mísečky  Mistrovství ČR v BKJ B1 1.  Martin
 21.-25.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XIX. ročník LT2 18.  Martin
 21.-25.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XIX. ročník LT2 11.  Klára
 14.-15.2.  Abertamy  Eduardův mid MU1 3.  Martin
 14.-15.2.  Abertamy  Eduardův mid MB1 2.  Klára
 20.-22.2.  Oravská Lesná - Slovensko  Lesňanský mid MU1 3.  Martin
 12.-15.3.  Innerkrems - Rakousko  20. Internationalen Nockberge Longtrail LTO 4.  Martin
 5.5.  Hory u Karlových Varů  Závody Siberian husky klubu B1 3.  Martin
         
Sezóna 2013 - 2014        
 5.-6.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda XI. ročník  A1  2.  Martin
 12.-13.10.  Vroutek  Vroutecký sprint V. ročník A1 3.  Martin
 26.-27.10.  Reingers - Rakousko  7. mezinárodní závody psích spřežení MB1 1.  Martin
 2.-3.11.  Jičín  11. ročník pod Zebínem MB1 8.  Klára
 2.-3.11.  Jičín  11. ročník pod Zebínem MU1 1.  Martin
 22.-24.11.  Beloeil - Belgie  Mistrovství Evropy FISTC  SP/MD MD O 2.  Martin
 30.11.-1.12.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid MU 1 2.  Klára
 18.-19.1.  Janovičky u Broumova  Cross country mid MU 1 3.  Martin
 18.-19.1.  Janovičky u Broumova  Cross country mid MB 1 4.  Klára
 22.-25.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XVIII. ročník LT 2 6.  Klára
 7. -9.3.  Innerkrems - Rakousko  19. Internationalen Nockberge Longtrail LTO 5.  Martin
         
Sezóna 2012 - 2013        
 6.-7.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda X. ročník  A1  5.  Martin
 13.-14.10.  Vroutek  Vroutecký sprint IV. ročník A1 3.  Klára
 20.-21.10.  Červený Kostelec  BONO 2012 C1 1.  Klára
 27.-28.10.  Hory u Karlových Varů  Sprint na Hornabergu II. ročník A1 2.  Martin
 27.-28.10.  Hory u Karlových Varů  Sprint na Hornabergu II. ročník BKJW 2.  Klára
 3. - 4. 11.  Reingers - Rakousko  6. mezinárodní závody psích spřežení B1 3.  Martin
 3. - 4. 11.  Reingers - Rakousko  6. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 2.  Klára
 10.-11.11.  Jičín  O pohár starosty města Jičína MU1 4.  Klára
 17.-18.11.  Točník  Vetamix Cup MU1 1.  Martin
 24.-25.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid - Mistrovství ČR MU1 2.  Klára
 24.-25.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid - Mistrovství ČR MBKJ 7.  Evža
 8.-9.12.  Abertamy  Eduardův mid MU1 2.  Martin
 19.-20.1.  Janovičky  Cross country mid - MR MU1 1.  Klára
 23.-26.1  Deštné v Orl. horách - Jedlová  Šediváčkův long - XVII. ročník LTO 5.  Martin
 7.-10.3.  Innerkrems - Rakousko  ME MD/LT FISTC - 18. In. Noc. Lon LTO 4.  Martin
         
Sezóna 2011 - 2012        
 1.-2.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda IX. ročník  A1  7.  Klára
 8.-9.10.  Vroutek  Vroutecký sprint III. ročník A1 3.  Martin
 22.-23.10  Reingers - Rakousko  5. mezinár. závody psích spřežení MD A 2.  Martin
 22.-23.10  Reingers - Rakousko  5. mezinár. závody psích spřežení BKJW 3.  Klára
 5.-6.11.  Jičín  O pohár starosty města Jičína MU1 2.  Klára
 26.-27.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid - Mistrovství ČR MU1 3.  Martin
 26.-27.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid - Mistrovství ČR MBKJ 9.  Evža
 12.-14.1.  Oravská Polhora - Slovensko  Winter Orava Challenge LTO 2.  Martin
 21.-22.1.  Janovičky u Broumova  Cross Country mid - FMR MU1 2.  Klára
 24.-28.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XVI. ročník LTO 5.  Klára
 11.-12.2.  Klášter u Nové Bystřice  Českou Kanadou - 7. ročník MU1 6.  Martin
 3.-4.3.  Eduard u Jáchymova  Eduardův mid MU1 1.  Klára
 9.-11.3.  Innerkrems - Rakousko  17. Internationale Nockberge Longtrail LTO 5.  Klára
         
         
Sezóna 2010 - 2011        
 2.-3.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda VIII. ročník  A1  3.  Martin
 2.-3.10.  Hrob u Teplic  Hrobská jízda VIII. ročník  BKJW  2.  Klára
 9.-10.10.  Vroutek  Vroutecký sprint II. ročník A1 3.  Klára
 16.-17.10.  Červený Kostelec  BONO 2010 A1 2.  Martin
 23.10.  Mladá Boleslav  Svatováclavské ježdění C1 2.  Klára
 23.10.  Mladá Boleslav  Svatováclavské ježdění C1 4.  Martin
 30.-31.10.  Nový Dům u Rakovníka  Memoriál Jochena Süsse Effipro Cup MU1 1.  Klára
 6. - 7.11.  Jičín  O pohár starosty města Jičína MU1 1.  Martin
 13.-14.11.  Točník  Vetamix Cup MU1 1.  Klára
 18.-21.11.  Reingers - Rakousko  Mistrovství Evropy FISTC A1 3.  Martin
 18.-21.11.  Reingers - Rakousko  Mistrovství Evropy FISTC BKJW 1.  Klára
 27.-28.11.  Běleč nad Orlicí  Hradecký mid MU1 2.  Klára
 16.-19.12.  Oravská Lesná-Slovensko  Lesňanský Long LT2 1.  Klára
 22.-23.1.  Janovičky  Seriál MR MU1 1.  Klára
 26.-29.1.  Deštné v Orlických horách  Šediváčkův long - XV. ročník LT2 8.  Martin
 5.-6.2.  Děčínský Sněžník  ČEZ Cup A1 2.  Martin
 5.-6.3.  Eduard u Jáchymova  Eduardův mid MU1 1.  Klára
         
         
Sezóna 2009 - 2010        
3.-4.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda VII. ročník A1 3. Klára
3.-4.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda VII. ročník BKJM 10. Martin
10.-11.10. Vroutek Vroutecký sprint A1 2. Martin
10.-11.10. Vroutek Vroutecký sprint BKJW 3. Klára
17.-18.10. Červený Kostelec BONO 2009 A1 2. Klára
17.-18.10. Červený Kostelec BONO 2009 BKJM 10. Martin
23.-25.10. Reingers - Rakousko 4. mezinárodní závody psích spřežení B1 1. Martin
23.-25.10. Reingers - Rakousko 4. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 1. Klára
31.10.-1.11. Jičín O pohár starosty města Jičína - 7. roč. A1 1. Klára
14.-15.11. Točník Vetamix cup A1 2. Martin
14.-15.11. Točník Vetamix cup BKJW 3. Klára
28.-29.11. Běleč nad Orlicí Hradecký mid MB1 4. Martin
28.-29.11. Běleč nad Orlicí Hradecký mid MBKJ 10. Klára
23.-24.1. Janovičky Finále mistrovství republiky - mid  MB1   7. Martin
27.-31.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XIV. ročník  LT2   6. Klára
13.-14.2. Klášter u Nové Bystřice Českou Kanadou 2010 MU1 2. Martin
19.-21.2. Oravská Lesná-Slovensko Mistrovství Evropy  F.I.S.T.C. MD/LT LT2 3. Martin
6.-7.3. Eduard u Jáchymova Eduardův mid MU1 1. Klára
14.-17.3 Strážné - Krkonoše Genesis Tour MB1 1. Klára
Sezóna 2008 - 2009        
28.9. Mladá Boleslav Svatováclavské ježdění C1 1. Klára
4.-5.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda VI. Ročník C1 3. Martin
4.-5.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda VI. Ročník BKJW 1. Klára
18.-19.10. Červený Kostelec BONO 2008 C1 4. Klára
18.-19.10. Červený Kostelec BONO 2008 BKJM 10. Martin
25.-26.10. Reingers - Rakousko 3. mezinárodní závody psích spřežení D1 1. Martin
25.-26.10. Reingers - Rakousko 3. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 2. Klára
8.-9.11. Votice Českou sibiří - 8. ročník C1 2. Martin
8.-9.11. Votice Českou sibiří - 8. ročník BKJW 3. Klára
15.-16.11. Točník Točník - 11. ročník C1 4. Klára
29.-30.11. Běleč nad Orlicí Hradecký mid MB1 4. Klára
4.-7.1. Strážné Chicopee trail MB1 7. Martin
17.-18.1. Janovičky Mistrovství republiky - mid MB1 3. Klára
21.-24.1. Deštné v Orlických horách Šediváčkův long - XIII. Ročník LT1 5. Martin
7.-8.2. Klášter u Nové Bystřice Českou Kanadou - V. ročník MB1 2. Klára
21.-22.2. Eduard u Jáchymova Eduardův mid MB1 4. Klára
           
           
Sezóna 2007 - 2008        
28.9. Mladá Boleslav Svatováclavské ježdění C1 1. Martin
28.9. Mladá Boleslav Svatováclavské ježdění BKJW 10. Klára
20.-21.10. Červený Kostelec BONO 2007 C1 2. Klára
20.-21.10. Červený Kostelec BONO 2007 BKJM 6. Martin
27.-28.10. Reingers - Rakousko 2. mezinárodní závody psích spřežení D1 1. Martin
27.-28.10. Reingers - Rakousko 2. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 1. Klára
3.-4.11. Jičín O pohár starosty města Jičína - 5. roč. C1 1. Klára
10.-11.11. Votice Českou sibiří - 7. ročník C1 1. Klára
10.-11.11. Votice Českou sibiří - 7. ročník BKJM 6. Martin
17.-18.11. Točník Točník - 10. ročník C1 2. Martin
24.-25.11. Běleč nad Orlicí Hradecký mid MB1 2. Martin
1.-2.12. Sedlice Mistrovství republiky - sprint C1 5. Martin
16.-17.2. Janovičky Cross Country mid MB1 2. Martin
         
           
Sezóna 2006 - 2007        
7.-8.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda - V. ročník BKJW 5. Klára
7.-8.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda - V. ročník BKJM 5. Martin
28.-29.10. Reingers - Rakousko 1. mezinárodní závody psích spřežení D1 1. Martin
28.-29.10. Reingers - Rakousko 1. mezinárodní závody psích spřežení BKJW 1. Klára
11.-12.11. Přeštěnice u Milevska Českou sibiří - 6. ročník BKJM 3. Martin
11.-12.11. Přeštěnice u Milevska Českou sibiří - 6. ročník BKJW 2. Klára
18.-19.11. Točník Brdský pohár Acana MBKJ 6. Klára
           
           
Sezóna 2005 - 2006        
28.9. Mladá Boleslav Svatováclavský Proplan cup BKJW 6. Klára
28.9. Mladá Boleslav Svatováclavský Proplan cup BKJM 11. Martin
1.-2.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda - IV. Ročník BKJW 4. Klára
1.-2.10. Hrob u Teplic Hrobská jízda - IV. Ročník BKJM 3. Martin
19.-20.11. Točník Pohár Acana BKJW 6. Evža
19.-20.11. Točník Pohár Acana BKJM 5. Martin
26.-27.11. Nový Dům u Rakovníka Rakovnický sprint BKJW 1. Klára
26.-27.11. Nový Dům u Rakovníka Rakovnický sprint BKJM 2. Martin
21.-22.1. Zadov Mistrovství republiky - sprint SKJW 4. Klára
21.-22.1. Zadov Mistrovství republiky - sprint SKJM 8. Martin